Operatori Productie si Tehnicieni automotive pentru o mare companie din Brasov

 AVANTAJE

- Salariu atractiv
- Activitate in cadrul unei echipe de profesionisti
- Contract de muncă pe perioada nedeterminata
- Bonuri masa in valoare de 15 lei pentru fiecare zi lucrata
- Transport asigurat din zonele limitrofe Brasovului
- Asigurari medicale private
- Angajari urgente in cadrul unei companii de prestigiu international

CARACTERISTICI LOC DE MUNCA

- Contract individual de munca
- Norma intreaga
- Perioada nedeterminata
- 21 zile concediu de odihna/ an (in functie de vechime)
- Program de lucru:
- 8 ore/zi
- 5 zile/saptamana
- Se lucreaza in 3 schimburi: 6.00 - 14.30, 14.30 - 23.00, 23.00 - 06.00

PROFIL IDEAL

- Pentru posturile de Operatori Productie nu se cere experienta sau calificare, pot exista insa situatii in care angajatorul va solicita experienta prealabila pentru anumite posturi.
- Pentru postul de Mecanic - reglor se cere experienta in automotive de minim 3 ani

Citeste mai mult

DETALII

Adresa locului de munca
Activitatea se desfasoara la sediul societatii situat in Mun. Ghimbav, Jud. Brasov.
Felul muncii (functia/ meseria conform Clasificarii Ocupatiilor din Romania)
Operatori Productie/ Muncitori Necalificat (Operatori masini: presa, masina de gaurire, masina laser)
Mecanic - reglor
Descriere posturi (Responsabilitati, Atributii)
- Operatori Productie:
Responsabil pentru producerea pieselor conform calitatii cerute
Responsabil pentru anunţarea problemelor de calitate către superior
Respecta instructiunile de lucru
Intocmeşte corect şi la timp documentele de lucru
Responsabil pentru curăţarea masinii si a mijloacelor de producţie
Mecanic - reglor:
Inspectia masinilor, motoarelor, transmisiilor etc. si efectuarea diagnozelor pentru a descoperi problemele de functionare
Asamblarea componentelor mecanice conform cerintelor
Rezolvarea problemelor raportate si solutionarea lor in timp util
Efectuarea intretinerii masinilor si a echipamentelor
Curatarea si aplicarea lubrifiantilor pe componentele masinilor
Indeplinirea altor sarcini (cum ar fi repararea sistemelor hidraulice etc.)
Completarea registrelor de lucru

Cetatenii acceptate
Romana
Numarul de posturi vacante pentru fiecare pozitie in parte
- Operator Productie:
6 pozitii vacante
- Mecanic - reglor:
1 pozitie vacanta
Locatia inregistrarii contractelor de munca
Toate contractele de angajare vor fi inregistrate in termenul legal, la autoritatile romane
Personalitate preferata
- Serios
- Organizat
- Constiincios
- Proprie initiativa si orientare spre obiective
- Auto - motivat
- Atitudine pozitiva
- Prezenta agreabila
- Disponibilitate pentru program prelungit
- Stare fizica buna
Experienta necesara

- Nu se cere experienta pentru posturile de Operatori Productie, pot exista insa situatii in care angajatorul va solicita experienta prealabila pentru anumite posturi.

- Experienta de minim 3 ani in automotive pentru postul de Mecanic - reglor

Acordare bonusuri
- Bonuri de masa a cate 15 RON/ zilnic
- Transport local asigurat din Brasov, Codlea, Zarnesti, Ghimbav, Feldioara, Dumbravita, Sanpetru
- Asigurari medicale private Regina Maria
Tip si durata contract de munca, conditii de munca, de incetare a ocuparii fortei de munca sau pentru re-ocuparea fortei de munca
Contract individual de munca, cu norma intreaga, pe durata nedeterminata si perioada de proba de pana la 3 luni
Transport local
Da
Tichete de masa
Da. In valoare de 15 lei pentru fiecare zi lucrata
Perioada si plata pentru concediul de odihna
21 zile/ an, conform salariului
Conditii de munca, protectie si securitate in munca
Conform legii
Documente necesare companiei in procesul de evaluare al candidatilor
-CV+ poza
- acte de studii
- alte diplome/certificate/atestate relevante
- fisa de evaluare
- cazier judiciar