Mecanici auto, Vopsitori, Tinichigii si Electricieni auto cu experienta pe camioane si autoutilitare pentru o companie de prestigiu din Bucuresti

 AVANTAJE

- Pachet salarial avantajos: salariu fix + bonus in functie de performanta individuala
- Contracte de munca
- Bonusuri substantiale
- Sporuri lunare in functie de performanta
- Transport asigurat la si de la serviciu
- Angajari urgente in cadrul unei companii de prestigiu din Romania

CARACTERISTICI LOC DE MUNCA

- Contract individual de munca
- Norma intreaga
- Perioada nedeterminata
- 21 zile concediu de odihna/ an conform salariului
- Program de lucru 8 ore/zi, Luni - Vineri: se lucreaza in 2 schimburi.
- Sambata si duminica sunt libere.
- Sch. 1: 07.00 - 15.30 Sch.2: 13.00 - 21.30

PROFIL IDEAL

- Minim 3 ani experienta pe un post similar, de preferat pe marcile de camioane si autoutilitare IVECO si Ford
- Diploma si calificare pentru postul vizat

Citeste mai mult

DETALII

Adresa locului de munca
Activitatea se desfasoara la sediul societatii situat in Comuna Dragomiresti, judetul Ilfov.
Felul muncii (functia/ meseria conform Clasificarii Ocupatiilor din Romania)
- Mecanic auto
- Electrician auto
- Tinichigiu auto
- Vopsitor auto

Descriere posturi si cerinte

MECANIC AUTO
1. diploma de calificare mecanic sau tehnician reparatii
2. experienta minim 3 ani in reparatii camioane (in special marcile Iveco si Ford)
3. permis conducere categ.B (categ.C poate fi un avantaj)
4. seriozitate, punctualitate, capacitatea de a lucra in schimburi, orientare spre dezvoltarea profesionala
5. spirit de initiativa, capacitatea de a lucra in echipa

ELECTRICIAN AUTO
1. diploma de calificare electrician/electronist sau tehnician reparatii electrice
2. experienta minim 3 ani in reparatii camioane
3. cunostinte tehnice de limba engleza,abilitati de lucru cu aparatura de diagnoza
4. permis conducere categ.B (categ.C poate fi un avantaj)
5.seriozitate, punctualitate, capacitatea de a lucra in schimburi, orientare spre dezvoltarea profesionala
6.spirit de initiativa, capacitatea de a lucra in echipa

TINICHIGIU AUTO
1.diploma de calificare tinichigiu auto
2.experienta minim 3 ani in reparatii auto ( experienta in reparatii camioane, sudura in aluminiu , redresari caroserii  pot constitui un avantaj)
3.permis conducere categ.B (detinerea categ.C poate fi un avantaj)
4.seriozitate, punctualitate, capacitatea de a lucra in schimburi, constiinciozitate, orientare spre dezvoltarea profesionala
5.spirit de initiativa, capacitatea de a lucra in echipa

   VOPSITOR AUTO
1.diploma de calificare vopsitor / pregatitor auto
2.experienta minim 3 ani in reparatii auto ( experienta in reparatii camioane/semiremorci/ cisterne/betoniere  poate constitui un avantaj)
3.experienta sablare si cunoasterea sistemului STANDOX poate constitui un avantaj
4.permis conducere categ.B (detinerea categ.C poate fi un avantaj)
5.seriozitate, punctualitate, capacitatea de a lucra in schimburi, orientare spre dezvoltarea profesionala, constiinciozitate

Cetatenii acceptate
Romana
Locatia inregistrarii contractelor de munca
Toate contractele de angajare vor fi inregistrate in termenul legal, la autoritatile romane
Personalitate preferata
- Serios
- Organizat
- Constiincios
- Proprie initiativa si orientare spre obiective
- Auto - motivat
- Atitudine pozitiva
- Prezenta agreabila
- Disponibilitate pentru program prelungit
- Stare fizica buna

Acordare bonusuri
- Bonus de performanta intre 0 si 1600 RON net
- Transport asigurat la si de la serviciu

Tip si durata contract de munca, conditii de munca, de incetare a ocuparii fortei de munca sau pentru re-ocuparea fortei de munca
Contract individual de munca, cu norma intreaga, pe durata nedeterminata si perioada de proba de 30 de zile.
Transport local
Da

Perioada si plata pentru concediul de odihna
21 zile/ an, conform salariului

Conditii de munca, protectie si securitate in munca
Conform legii
Documente necesare companiei in procesul de evaluare al candidatilor
-CV+ poza
- acte de studii
- alte diplome/certificate/atestate relevante
- fisa de evaluare
- cazier judiciar