Lacatusi si sudori pentru o companie specializata in constructii metalice sudate din jud. Calarasi

AVANTAJE

- Pachet salarial avantajos
- Sporuri substantiale
- Tichete de masa pentru fiecare zi lucrata
- Posibilitate de avansare in cariera si specializare la locul de munca
- Relocare pentru candidatii din afara judetului si Cazare oferita gratuit de catre angajator
- Munca in cadrul unei companii de nivel international in domeniul constructiilor navale
- Activitatea se desfasoara in interiorul unei hale ultramoderne la cele mai inalte standarde internationale

CARACTERISTICI LOC DE MUNCA

- Contract individual de munca
- Norma intreaga
- Program de lucru 8 ore/zi in 2 schimburi: Schimbul I 07:00 - 15:30, Schimbul II 15:30 - 24:00

PROFIL IDEAL

- Se cere experienta
- Se cere calificare

Citeste mai mult

DETALII

Adresa locului de munca
Activitatea se desfasoara la sediul societatii situat in jud. Calarasi
Felul muncii (functia/ meseria conform Clasificarii Ocupatiilor din Romania)
Lacatusi constructii metalice si navale
Sudori
Descriere posturi (Responsabilitati, Atributii)
- Montaj si prindere in puncte constructii metalice, conform desen tehnic

Sudori
- Decupeaza si sudeaza suprafete metalice
Cetatenii acceptate
Romana
Numarul de posturi vacante pentru fiecare pozitie in parte
10 pozitii vacante

Sudor
5 pozitii vacante
Locatia inregistrarii contractelor de munca
Toate contractele de angajare vor fi inregistrate in termenul legal, la autoritatile romane
Personalitate preferata
- Serios
- Organizat
- Constiincios
- Proprie initiativa si orientare spre obiective
- Auto - motivat
- Atitudine pozitiva
- Prezenta agreabila
- Stare fizica buna
Experienta necesara

Experienta minim 2 ani

Sudor

Calificare necesara si cerinte
Lacatus
- calificare de lacatus

Sudor
- autorizatie pentru sudori - procedeu 135, 136,craituit arc - aer

Criterii legate de gen
Masculin
Criterii legate de varsta
Pana in 55 de ani
Acordare bonusuri
Prime de performanta
Tip si durata contract de munca, conditii de munca, de incetare a ocuparii fortei de munca sau pentru re-ocuparea fortei de munca
Contract individual de munca
Transport local
Transport decontat din localitati limitrofe
Tichete de masa
Da.
Program de lucru
Programul de lucru: 8 ore/ zi, 40 ore/ saptamana: - Schimbul I : 07.00 - 15.30
- Schimbul II: 15.30-24.00
Se lucreaza 5 zile/ saptamana,de luni pana vineri, cu doua zile de repaos saptamanal. In functie de necesitatile companiei, se pot lucra ore suplimentare si se poate lucra in zilele de sambata sau duminica.
Pauze:
- Schimbul I : 11.00-11.30
- Schimbul II: 20.00-20.30
Perioada si plata pentru concediul de odihna
Conform legii, in functie de perioada in care se lucreaza
Conditii de munca, protectie si securitate in munca
Conform legii
Documente necesare companiei in procesul de evaluare al candidatilor
-CV+ poza
- acte de studii
- alte diplome/certificate/atestate relevante
- fisa de evaluare
- cazier judiciar