Manager dezvoltare parteneriate

Manager Dezvoltare Parteneriate - Recrutare

Candidatul ideal
- absolvent studii superioare specializate (sociologie/studii economice, drept,.....)
- experienta de minim 3 ani pe postul de recrutor, coordonator recrutare sau manager dezvoltare parteneriate
- limba engleza obligatoriu (avantaj cunoasterea unei limbi optionale: germana, spaniola, italiana, franceza, etc)
- abilitati excelente de vanzari (persuasiune, negociere, contractare etc)
- abilitați foarte bune de organizare (gestionarea timpului si fixarea prioritatiilor)
- abilități de relaţionare cu oamenii si companiile
- capacitate de observaţie şi analiză comportamentală
- capacitatea de a urmari si soluționa mai multe proiecte de recrutare in paralel
- persoane cu încredere in sine, rezistente la stres

Descrierea jobului
- Dezvoltarea de parteneriate cu angajatori din Romania si strainatate
- Insusirea strategiei de dezvoltare a firmei si intreprinderea actiunilor conform acesteia
- Insusirea procedurilor de lucru ale companiei
- Gestionarea proiectelor de recrutare dezvoltate
- Coordonarea activitatii recrutorilor / consultantilor de recrutare

Beneficii oferite
- Training de specializare
- Pachet salarial motivant care reflecta performata
- Posibilitati reale de promovare in cariera
- Mediu de lucru placut si motivant alaturi de o echipa energica si creativa

Aplica la jobul de manager dezvoltare parteneriate